GIMNAZIJA PARTNER U ORGANIZACIJI FESTIVALA ZNANOSTI

GIMNAZIJA DUBROVNIK PARTNER U ORGANIZACIJI FESTIVALA ZNANOSTI KOJI ĆE SE ODRŽATI OD 8. DO 13. TRAVNJA


GIMNAZIJA DUBROVNIK PARTNER U ORGANIZACIJI FESTIVALA ZNANOSTI KOJI ĆE SE ODRŽATI OD 8. DO 13. TRAVNJA

Pogledajte što nam donosi Festival znanosti. Prirodoslovni muzej Dubrovnik sudjeluje u organizaciji Festivala znanosti koji će se održati od 8. do 13. travnja. Tema ovogodišnjeg Festivala su „Boje”, a partneri u realizaciji manifestacije su Javna ustanova Rezervat Lokrum, Odjel za akvakulturu Sveučilišta u Dubrovniku, Gimnazija Dubrovnik i Dom Marin Držić

Više možete pročitati na linku:

https://www.dubrovnikpress.hr/component/k2/item/34025-%C5%A1to-vas-o%C4%8Dekuje-na-festivalu-znanosti-prirodoslovni-muzej-dubrovnik.html?fbclid=IwAR0ARv10LtgTywNCVn2JCwNf8nsnmta6eKwNmvFYYyv48RQ3TslFAJpf8pQ

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda