GIMNAZIJA DUBROVNIK POZVANA NA DRŽAVNU SMOTRU U ŠIBENIKU LiDraNo 2019

MATILDA PERKOVIĆ I TALENTIRANI GIMNAZIJALCI


MATILDA PERKOVIĆ I TALENTIRANI GIMNAZIJALCI

GIMNAZIJA DUBROVNIK POZVANA NA DRŽAVNU SMOTRU U ŠIBENIKU LiDraNo 2019

Učenik Karlo Krilanović i mentorica profesorica Matilda Perković pozvani su s radom ITAKA, kazivanje poezije u kategoriji pojedinačnog scenskog nastupa, dok su učenici Toni Meštrović, Mihaela Hanzijer, Antonio Mustahinić, Valentina Obrad, Karlo Krilanović, Romana Dominiković, Margarita Koši, Inga Hron i Hana Mujdžić s mentoricom profesoricom Matildom Perković pozvani s radomTROJA, adaptacija prema Homerovoj Ilijadi i Ilijadi Alessandra Baricca-dramsko-scenska igra u kategoriji skupnog scenskog nastupa.

Sam poziv na državnu smotru ogroman je uspjeh mentorice Matilde Perković i svih pozvanih iznimno talentiranih gimnazijalaca, grupe kakvu nismo vidjeli već desetak godina. Nastavak je to rada dramske grupe Gimnazije Dubrovnik i samo jedan u nizu uspjeha koje ova dramska grupa postiže u protekle tri godine, a koji su zapaženi i na međunarodnoj razini

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda