PONOVO NA VRHU

GIMNAZIJALCI POBJEDNICI GRADSKOG NATJECANJA MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA


GIMNAZIJALCI POBJEDNICI GRADSKOG NATJECANJA MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Učenici Gimnazije Dubrovnik pobjednici su 23. Gradskog natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u Dubrovniku koje se održalo u subotu 09.ožujka u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. Natjecalo se 16 osnovnoškolskih i 6 srednjoškolskih ekipa od ukupno 132 učenika. Naša ekipa u sastavu Ivan Babić, Loreta Gaćina, Ema Zubović, Mara Labriola, Laura Ivandić i Gabrijela Milinović ide na međužupanijsko natjecanje Dubrovačko-neretvanske i Splitsko-dalmatinske županije koje će se održati u Makarskoj 6. travnja. Pomoć u pripremi ekipe za natjecanje pružili su volonteri Crvenog križa gimnazijalci Bruno Tomc, Francesca Gončin i Klara Zuanić. Čestitamo svima i mentorici profesorici  Maji Sambrailo Ivanković!

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda