PONOVO NA VRHU

GIMNAZIJALCI POBJEDNICI GRADSKOG NATJECANJA MLADIH HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Učenici Gimnazije Dubrovnik pobjednici su 23. Gradskog natjecanja mladih Hrvatskog Crvenog križa u Dubrovniku koje se održalo u subotu 09.ožujka u Sportskoj dvorani u Gospinom polju. Natjecalo se 16 osnovnoškolskih i 6 srednjoškolskih ekipa od ukupno 132 učenika. Naša ekipa u sastavu Ivan Babić, Loreta Gaćina, Ema Zubović, Mara Labriola, Laura Ivandić i Gabrijela Milinović ide na međužupanijsko natjecanje Dubrovačko-neretvanske i Splitsko-dalmatinske županije koje će se održati u Makarskoj 6. travnja. Pomoć u pripremi ekipe za natjecanje pružili su volonteri Crvenog križa gimnazijalci Bruno Tomc, Francesca Gončin i Klara Zuanić. Čestitamo svima i mentorici profesorici  Maji Sambrailo Ivanković!