90.obljetnica GIMNAZIJE DUBROVNIK NA PLOČAMA

Brojna predavanja i radionice povodom Dana otvorenih vrata u Gimnaziji Dubrovnik


Brojna predavanja i radionice povodom Dana otvorenih vrata u Gimnaziji Dubrovnik

DAN ŠKOLE - DAN OTVORENIH VRATA

 Danom škole, 2.veljače 2017.započelo je obilježavanje 90.obljetnice Gimnazije Dubrovnik organizacijom Dana otvorenih vrata. Gimnazija Dubrovnik otvorila je svoje učionice i predstavila svoj rad i izvannastavne aktivnosti za sve zainteresirane učenike osmih razreda koji svoje školovanje žele nastaviti u Gimnaziji Dubrovnik. Brojni učenici osnovnih škola naše županije sudjelovali su u zanimljivim radionicama organiziranim od strane nastavnika i učenika Gimnazije Dubrovnik. Organizirano je niz radionica i prezentacija iz svih nastavnih područja a učenici gosti nisu skrivali svoje zadovoljstvo ovakvim načinom predstavljanja škole. Dio atmosfere pogledajte u našoj foto-galeriji na sljedecoj poveznici: 

http://gimnazija-dubrovnik.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=93

18.07.2017. | 15:35 | objavio: admin

Dan otvorenih vrata

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda