Dan ružičastih majica

Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja


Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja

Dan ružičastih majica – Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja jučer je obilježen i u Gimnaziji Dubrovnik. Obilježavanje su organizirali naša bivša učenica, psihoterapeutkinja Karmen Kmetović Prkačin i učenici prvog razreda jezične gimnazije s razrednicom, profesoricom Nikicom Anić. Ovo je dan kad se brojnim aktivnostima senzibilizira svijest javnosti, posebno mladih, o pozitivnim društvenim vrijednostima i poštivanju različitosti. Na predavanju pod nazivom "I ti možeš biti asertivan" učenici su mogli slušati o nekim zajedničkim crtama nasilnika, dobiti savjet kako prepoznati manipulatora i kako s njima izači na kraj, a okušali su se i u anketi koliko su spremni zauzeti se za sebe i znati reči NE.

27.02.2019. | 13:13 | objavio: tajništvo

Dan ružičastih majica

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda