POPIS UČENIKA POZVANIH NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

GIMNAZIJA DUBROVNIK DOMAĆIN ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE 12. OŽUJKA 2019.


GIMNAZIJA DUBROVNIK DOMAĆIN ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE 12. OŽUJKA 2019.

POPIS POZVANIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

12. ožujka 2019. U 10.00 sati

UČENIK

RAZRED

MENTOR

ŠKOLA

Zlatan Gugić

  1. razred SŠ

Josip Cvitan

SŠ Vela Luka

Petra Mojaš

  1. razred SŠ

Bojana Hrstić

Klasična biskupijska gimnazija s pravom javnosti „Ruđer Bošković“

Leticija Grilec

  1. razred SŠ

Bojana Hrstić

Klasična biskupijska gimnazija s pravom javnosti „Ruđer Bošković“

Jan Ivan Miošić

  1. razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Tomo Petrović

  1. razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Ena Plećaš

  1. razred SŠ

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

 

UČENIK

RAZRED

MENTOR

ŠKOLA

Andrija Botica

       2.razred SŠ

Darija Foretić

SŠ Petra Šegedina

Karmen Šain

       2.razred SŠ

Darija Foretić

SŠ Petra Šegedina

Ana Korljan

       2. razred SŠ

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

Barbara Žutac

       2. razred SŠ

Adrijana Čustović

Gimnazija Dubrovnik

Niko Glavinić

        2. razred SŠ

Adrijana Čustović

Gimnazija Dubrovnik

 

 

UČENIK

RAZRED

MENTOR

ŠKOLA

Viktor Bakija Zima

       3.razred SŠ

Bojana Hrstić

Klasična biskupijska gimnazija s pravom javnosti „Ruđer Bošković“

Ivan Beusan

       3.razred SŠ

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

Petra Bašić

       3.razred SŠ

Bojana Hrstić

Klasična biskupijska gimnazija s pravom javnosti „Ruđer Bošković“

Damara Grgić

       3.razred SŠ

Darija Foretić

SŠ Petra Šegedina

Martina Rončević

       3.razred SŠ

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

Ana Andačić

        3.razred SŠ

Vera Modrić

Gimnazija Metković

Karla Krmek

        3.razred SŠ

Jasmin Deraković

Gimnazija Dubrovnik

Roko Tutavac

         3.razred SŠ

Marija Volarević

Gimnazija Metković

 

UČENIK

RAZRED

MENTOR

ŠKOLA

Lorena Marević

       4.razred SŠ

Baldo Šutić

SŠ Fra Andrije Kačića Miošića

Antonio Mustahinić

       4.razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Filip Markić

        4.razred SŠ

Vera Modrić

Gimnazija Metković

Julija Žanetić

        4.razred SŠ

Nela Žaknić

SŠ Blato

Katarina Matana

       4.razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Helen Chiddenton

       4.razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Gabrijela Musladin

        4.razred SŠ

Maja Sambrailo Ivanković

Gimnazija Dubrovnik

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda