PLASIRALI SE NA DRŽAVNO PRVENSTVO U BADMINTONU

LUKŠA ZLOŠILO, LEON ĐAPIĆ I ANTE RAGUŽ NAJBOLJI


LUKŠA ZLOŠILO, LEON ĐAPIĆ I ANTE RAGUŽ NAJBOLJI

U srijedu, 13. veljače u dvorani Osnovne škole Marina Držića održano je županijsko natjecanje u badmintonu za osnovne i srednje škole.

Nakon vrlo uvjerljive pobjede protiv Umjetničke škole učenici Gimnazije Dubrovnik osvojili su prvo mjesto i plasirali se na državno natjecanje koje će se održati u Zadru od 06. do 08. ožujka. Bodove za pobjedu su donijeli pojedinačno Lukša Zlošilo i Leon Đapić i par Lukša Zlošilo i Ante Raguž. U ekipi su još bili Marko Žuhović i Antonio Milić.

 

Djevojke su nakon uvjerljive pobjede protiv Vele Luke i tijesnog poraza od Ekonomske i trgovačke škole na kraju druge u županiji. Nastupile su Barbara Janićić, Andrea Vlašić, Nika Grljević i Katarina Matana.

 

Čestitamo svima i voditelju obje ekipe, profesoru Vlahu Zlošilo.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda