GIMNAZIJALCI U CELJU

Učenici 2. E razreda boravilu su tjedan dana u Celju, Slovenija


Učenici 2. E razreda boravilu su tjedan dana u Celju, Slovenija

Učenici 2. E razreda u pratnji profesora povijesti, biologije i hrvatskog jezika; Kiti Jurice Korda, Jasmin Derakovića i Janje Lešćan boravili su od 20. 01. do 26.01. 2019. godine u Celju, u Sloveniji. Nastavak je to suradnje s Gimnazijom Lava u sklopu Ersmus + projekta "Learning for mobility". Uz bogat program, skijanje na Rogli i zanimljivu terensku nastavu, učenici i nastavnici su imali prilike upoznati  slovenski školski sustav, pratiti njihovu nastavu te održati nastavne sate za učenike Gimnazije Lava te primjerima dobre prakse unaprijediti nastavu u Gimnaziji Dubrovnik.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda