Dan škole obilježen Danom otvorenih vrata Gimnazije Dubrovnik

Dan otvorenih vrata Gimnazije Dubrovnik


Dan otvorenih vrata Gimnazije Dubrovnik

Iako se upisi u srednje škole čine još daleko, kraj školske godine je blizu i to će vrijeme doći prije nego mislimo. Vjerujemo da postoje oni koji se još uvijek dvoume oko toga koju školu upisati. Pri donošenju te važne odluke možda smo malo pomogli Danom otvorenih vrata Gimnazije Dubrovnik kojim smo obilježili Dan škole i pozvali sve učenika osmih razreda na razne radionice i predavanja kako bi bolje upoznali našu školu.

Posjetiteljima su osobni voditelji bili sami učenici škole koji su spremno odgovarali na sva pitanja posjetitelja. Organizirane su prezentacije o školi, nastavi te uspjehu naših učenika na raznim natjecanjima. Na radionicama organiziranim po aktivima posjetitelji su se mogli upoznati s nastavnicima pojedinih predmeta i njihovim radom. Svima njima koji se odluče upisati Gimnaziju Dubrovnik želimo srdačnu dobrodošlicu.

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda