NISI SAM, IMA NAS JOŠ

Održana parlaonica u sklopu kampanje "Nasilje među djecom i mladima"


Održana parlaonica u sklopu kampanje

Učenici Gimnazije Dubrovnik, Valentina Obrad, Hrvoje Lucijanović i Pero Drobac sudjelovali su jučer, 12. prosinca u parlaonici koja je organizirana u sklopu kampanje protiv nasilja među djecom i mladima pod nazivom "Nisi sam, ima nas još" pokušavši dati svoje viđenje teze „Odgovorni za porast vršnjačkog nasilja su obitelj i roditelji dok institucije i ustanove na to rijetko mogu utjecati?“ . Naši učenici bili su afirmacijska skupina koja je pokušala argumentirano obraniti ovu tezu. Zaključak gimnazijalaca naše i Privatne gimnazije je da vjeruju u svoje roditelje dok traže od institucija da zajedno s roditeljima mogu i moraju više kako bi došlo do smanjenja vršnjačkog nasilja među djecom i mladima. Žiri u sastavu gosp. Đorđe Obradović, Mario Bekić, gđa Sandra Buratović Maštrapa i Ivona Butjer nije se mogao odlučiti za pobjednika te su nagrade dodijeljene svim gimnazijalcima.

13.12.2018. | 10:17 | objavio: tajništvo

NISI SAM, IMA NAS JOŠ

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda