VELIKODUŠNA DONACIJA ZAKLADE BLAGA DJELA

GIMNAZIJA DUBROVNIK BOGATIJA ZA JOŠ JEDNU PAMETNU PLOČU


GIMNAZIJA DUBROVNIK BOGATIJA ZA JOŠ JEDNU PAMETNU PLOČU

Učenici i nastavnici Gimnazije Dubrovniku od idućeg tjedna moći će koristiti još jednu pametnu ploču koja će nastavu učiniti zanimljivijom i pristupačnijom. Radi se o tehnološki naprednom instrumentu koji će profesorima pomoći da kroz multimedijalni sadržaj svoj predmet približe učenicima koji su navikli sadržaj usvajati digitalnim putem. Nabavkom ove ploče nastavlja se unaprjeđenje obrazovnog procea i implementacija novih tehnologija u našu školu koja se kroz period od protekle dvije godine, kada smo opremili prvu pametnu učionicu, pokazala potrebnom. Rezultati ovakvog načina  poučavanja su povećana motiviranost i interes pri usvajanju nastavnog sadržaja pa time i postignuće boljih obrazovnih rezultata. Iiako mnogi protivnici digitalizacije obrazovanja s pravom kažu kako ona potkopava društvenu interakciju naše iskustvo govori kako podjednaka zastupljenost digitalne, klasične i terenske nastave unaprijeđuje samu nastavu, a usvajanje nastavnog sadržaja čini jednostavnijim i trajnijim. Više pročitajte i pogledajte na;

https://www.nportal.hr/index.php/component/k2/item/15501-velikodusna-donacija-gimnazija-dubrovnik-bogatija-za-jos-jednu-pametnu-plocu-foto

https://www.dulist.hr/foto-gimnazija-dubrovnik-novom-pametnom-plocom-u-korak-s-digitalnom-erom/530816/

https://www.youtube.com/watch?v=NTyIYVIULVE

 

13.10.2018. | 17:47 | objavio: tajništvo

GIMNAZIJA DUBROVNIK BOGATIJA ZA JOŠ JEDNU PAMETNU PLOČU

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda