BRITANSKI DANI U DUBROVNIKU

Britanske dane u Dubrovniku organiziraju Britansko veleposlanstvo u RH i Grad Dubrovnik od 10. do 12. listopada


Britanske dane u Dubrovniku organiziraju Britansko veleposlanstvo u RH i Grad Dubrovnik od 10. do 12. listopada

Veze Britanije i Dubrovnika protežu se kroz razne periode povijesti do danas, simbolizirajući blisku povezanost ljudi, znanja, kulture, biznisa, te umjetnosti Hrvatske i Velike Britanije. U četvrtak 11. listopada u sklopu događanja British Days u Dubrovniku održat će se predavanje o engleskom srednjovjekovnom kralju Richardu Lavljeg Srca. Predavanje će održati dr. Judith Everard sa Sveučilišta u Cambridgeu . Pozivaju se svi zainteresirani učenici koji će sudjelovati u studijsko edukativnom programu Upoznajmo London da se jave prof. Ivili Dender .

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda