JAVNA TRIBINA

MEĐUNARODNI DAN NENASILJA


MEĐUNARODNI DAN NENASILJA

 

Učenici i nastavnici Gimnazije Dubrovnik sudjelovali su na javnoj tribini pod nazivom Nasilje nad djecom-stručnjaci sudionici ili zaštitnici u nasilju povodom "Međunarodnog dana nenasilja" u sklopu kampanje Nisi sam, ima nas još održanoj danas na Sveučilištu u Dubrovniku, u organizaciji udruge Sigurnost u prometu Dubrovnik. Naglasak tribine bio je na problemima u obrazovnim ustanovama.
Nažalost nasilje među vršnjacima posljednjih godina je u porastu, a sve su češći slučajevi nasilja na internetu odnosno društvenim mrežama.
Važno je raditi na prevenciji stoga je ovakva edukacija jako važna kako bi se nasilje među vršnjacima pokušalo spriječili.– kazala je Gordana Buljan Flander, ravnateljica Poliklinike za zaštitu djece i mladih Grada Zagreba

04.10.2018. | 16:25 | objavio: tajništvo

MEĐUNARODNI DAN NENASILJA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda