IZAŠAO NOVI BROJ INFOĐIRA

ŠEST GODINA NAKON POSLJEDNJEG TISKANOG IZDANJA - NOVI BROJ INFOĐIRA


ŠEST GODINA NAKON POSLJEDNJEG TISKANOG IZDANJA - NOVI BROJ INFOĐIRA

Ponosni smo što nakon 6 godina izlazi novi broj INFOĐIRA u tiskanom izdanju. Brojne aktivnosti i događanja u Gimnaziji Dubrovnik zabilježena su na ovim stranicama. Najzaslužniji za izlazak ovog broja INFOĐIRA su profesorica hrvatskog jezika Anđela Džamarija i knjižničarka Renata Lujak Grdović te novinarska grupa gimnazijalaca na čelu s glavnom urednicom Mateom Ivančić, učenicom 3. a razreda. List je tiskan u 600 primjeraka. Tema broja je zdrava prehrana koju je školska psihologinje, prof. Ana Krilanović u potpunosti obradila. Inspirirani posjetom Jelene Balabanić Mavrović, sociologinje, psihoterapeutkinje i voditeljice Centra za poremećaje hranjenja i Maje Žanko, nutricionistice, koje su na ovu temu održale radionice i predavanja učenicima i nastavnicima, izabrana je ova tema.

Slijede zanimljive priče o uspjesima učenika na raznim područjima, putopisne reportaže, originalni tekstovi sa zabavnim savjetima. Tematika tekstova koje gimnazijalci obrađuju je raznolika i zanimljiva. Sve pohvale uredništvu.

24.07.2018. | 10:42 | objavio: tajništvo

NOVI BROJ INFOĐIRA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda