PREDAVANJE UDRUGE EKO KVARNER

Odžano predavanje o održivim i ekološkim rješenjima s otoka Krka


Odžano predavanje o održivim i ekološkim rješenjima s otoka Krka

16.svibnja u Gimnaziji Dubrovnik gostovali su članovi udruge Eko Kvarner Marijana Cvijetić Piršić i Vjeran Piršić te su učenicima trećih razreda održali predavanje s primjerima održivih i ekoloških rješenja s otoka Krka.

Otok Krk već 12 godina provodi odvojeno sakupljanje otpada te su već postigli razinu od 60% odvojeno sakupljenog otpada. Do 2040. godine ovaj otok ima za cilj svu energiju za svoje potrebe proizvoditi iz obnovljivih izvora.

Predavanje je održano u sklopu projekta: "Osmišljavanje i provedba održivog integralnog razvoja lokalne zajednice temeljem iskustva s otoka Krka" financiranog sredstvima Ministarstva zaštite okoliša i energetike, a u korelaciji s predmetima biologija, kemija, geografija i povijest.

20.05.2018. | 23:05 | objavio: tajništvo

PREDAVANJE UDRUGE EKO KVARNER

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda