GIMNAZIJA DUBROVNIK U LONDONU

GIMNAZIJLCI UŽIVAJUĆI NAUČILI PUNO


GIMNAZIJLCI UŽIVAJUĆI NAUČILI PUNO

64 učenika Gimnazije Dubrovnik u pratnji 4 profesora i ravnateljice boravilo je od 27. travnja do 2. svibnja u Londonu u sklopu studijsko-edukativnog putovanja s ciljem boljeg upoznavanja britanske povijesti, geografskog položaja, kulture i obrazovnog sustava. Uz bogat šestodnevni program, gimnazijalci su, pod pokroviteljstvom Veleposlanstva Republike Hrvatske u UK, po prvi put posjetili The London Oratory School, jednu od vodećih srednjih škola u Ujedinjenom Kraljevstvu. Ravnateljica Gimnazije Dubrovnik, gospođa Katarina Tolja, ravnatelj The London Oratory School, gospodin Daniel Wright i veleposlanik RH u Ujedinjenom Kraljevstvu, gospodin Igor Pokaz razgovarali su tom prilikom o nastavku kulturne i edukativne suradnje između ove dvije respektabilne škole. 

10.05.2018. | 23:43 | objavio: tajništvo

GIMNAZIJA DUBROVNIK U LONDONU

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda