Gimnazija Dubrovnik i "Dani medijske pismenosti"

Učenici Gimnazije Dubrovnik na predavanju povodom "Dana medijske pismenosti“


Učenici Gimnazije Dubrovnik na predavanju povodom

"Dane medijske pismenosti“ pokrenuli su Agencija za elektroničke medije i Ured UNICEF-a za Hrvatsku, pod pokroviteljstvom Ministarstva kulture i Ministarstva znanosti i obrazovanja, u suradnji s brojnim partnerima i medijskim kućama. Od 19. do 21. travnja 2018., ali i tijekom cijele druge polovice travnja pa i početkom svibnja odvijat će se brojne aktivnosti i događanja kojima je cilj informirati i educirati učenike, roditelje, nastavnike i odgojitelje o toj važnoj temi i vještini. Predavanjem „Medijsko zavođenje“ i Dubrovačke knjižnice uključile su se u manifestaciju. Predavanje o medijskoj pismenosti, na kojem su sudjelovali i učenici 2. D razreda Gimnazije Dubrovnik s profesoricom Suadom Salčić, održali su dr. sc. Đorđe Obradović, docent Sveučilišta u Dubrovniku te studentice Odjela za komunikologiju Bruna Papić i Nikoleta Zec u srijedu, 18. travnja u Čitaonici Narodne knjižnice Grad. 

Više na linku:  http://dkd.hr/medijska-pismenost-kao-lijek-protiv-manipulacija-i-ovisnosti/

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda