DAN OTVORENIH VRATA GIMNAZIJE DUBROVNIK

GIMNAZIJA OBILJEŽILA DAN ŠKOLE


GIMNAZIJA OBILJEŽILA DAN ŠKOLE

Gimnazija Dubrovnik organizacijom Dana otvorenih vrata  obilježila je Dan škole, otvorila  svoje učionice i predstavila svoj rad i izvannastavne aktivnosti svim zainteresiranim učenicima osmih razreda koji svoje školovanje žele nastaviti u Gimnaziji Dubrovnik. Brojni učenici osnovnih škola naše županije (njih osamdesetak) sudjelovali su u zanimljivim radionicama organiziranim od strane nastavnika i učenika Gimnazije Dubrovnik. Organizirano je niz radionica i prezentacija iz svih nastavnih područja, a učenici gosti nisu skrivali svoje zadovoljstvo ovakvim načinom predstavljanja škole. Dio atmosfere pogledajte u našoj foto-galeriji.

02.02.2018. | 11:08 | objavio: knjižnica

DAN OTVORENIH VRATA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda