EUROPSKI DAN SREDNJOŠKOLACA

U petak, 17. listopada, Gimnazija Dubrovnik predstavila se u dvorani Ivana Pavla II. na Smotri radova učenika srednjih škola i učeničkih domova u organizaciji Vijeća za kulturu i znanost dubrovačke biskupije povodom Europskog dana srednjoškolaca.


U petak, 17. listopada, Gimnazija Dubrovnik predstavila se u dvorani Ivana Pavla II. na Smotri radova učenika srednjih škola i učeničkih domova u organizaciji Vijeća za kulturu i znanost dubrovačke biskupije povodom Europskog dana srednjoškolaca.

Na ovogodišnjoj je smotri pod geslom  „Znanje se množi dijeljenjem" sudjelovalo sedam srednjih škola i tri učenička doma. Posjetitelji smotre imali su priliku upoznati se s raznolikim izvannastavnim aktivnostima dubrovačkih srednjoškolaca.

Gimnazija Dubrovnik predstavila je kratki film o školi koji su učenici radili s Udrugom Luža (mentor prof. Igor Miošić) u povodu 90. godišnjice useljenja škole u zgradu na Pločama te panoe i kratki film koji su nastali u okviru istraživačke radionice #drzicevgrad (Samoslike sa sadržajem) sadašnjeg 4. c i 4. d razreda (mentorica prof. Ana Njirić Aleksić) i u suradnji s Domom Marina Držića.

Maturanti škole Dolores Kurtela, Ivan Pijević, Ana Bupić i Paolo Stabile predstavili su istraživačku radionicu.

20.11.2017. | 13:08 | objavio: knjižnica

EUROPSKI DAN SREDNJOŠKOLACA

Ul. Frana Supila 3, 20000, Dubrovnik

+385 (20) 432 569

gimnazija-dubrovnik@du.t-com.hr

Developed by KlikIT | Design by Božo Prlenda